Przejdź do treści

Zalety dzierżawy ekspresu do kawy

  • przez

Wynajem profesjonalnego ekspresu do kawy to możliwość wyposażenia lokalu gastronomicznego czy biura w wysokiej jakości urządzenie do przyrządzania wyśmienitej kawy. Szeroki wybór ekspresów oraz proste procedury sprawia, że możliwość dzierżawy sprzęt do przyrządzania kawy przedstawia się niezwykle korzystnie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, firmy baristyczne chcą ułatwić im możliwość posiadania profesjonalnych ekspresów poprzez opcję dzierżawa ekspresu do kawy. Na rynku znajdziemy możliwość wynajmu ekspresu zarówno automatycznego, jak i kolbowego. Wybór maszyn w ofertach jest na tyle szeroki, że odpowie na wymagania różnego rodzaju biur czy małych i dużych gastronomi, wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce internetowej np. wynajem ekspresów do kawy Opole a będziemy mogli zapoznać się z całą gamą usług.

Co zyskujemy?

Przede wszystkim szybki i skuteczny serwis. Przy usłudze wynajmu czas przyjazdu specjalisty wynosi 24 godziny od momentu zgłoszenia awarii. Kolejną zaletą są przede wszystkim wysokogatunkowe kawy, jak Lavazza, Segafredo, Illy, Musetti czy Pellini. Poza dobrą kawą czekają na nas ekspresy do gastronomii takich marek, jak Sanremo, LaCimbali, Gaggia, Casadio czySaeco lub ekspresy do biura marek Saeco, Jura, LaCimbali, Lavazza, Carimali, Rocket. Usługa obejmuje często całe wyposażenie baristyczne i ekspres do kawiarni np. Bravilor Bonamat, Bartscher, Waeco, Joe Frex, Concept Art , Pully, Motta, Hario czy Chemex. Warto zwrócić uwagę czy dana firma oferuje zastępczy ekspres do kawy na czas naprawy, co jest bardzo pomocne w przypadku przedłużających się napraw. Dużym plusem jest wsparcie telefoniczne, oferujące pomoc w rozwiązywaniu drobnych problemów.

Czy zatem warto?

Pamiętajmy, że ostateczna decyzja o tym, czy bardziej opłacalne będzie kupienie ekspresu do kawy, czy też jego dzierżawa, zależy przede wszystkim od specyfiki naszej działalności. Chodzi więc o ilość wypijanej kawy, wymagania co do klasy sprzętu czy też częstotliwość spotkań biznesowych. Są to podstawowe wyznaczniki, które powinny mieć wpływ na ostateczną decyzję. Nie bez znaczenia jest również fakt, czy w ramach dzierżawy firma otrzyma zniżkę na świeżo paloną kawę, przecież to wyjątkowy smak tego kofeinowego napoju jest najważniejszym czynnikiem, dla którego tak bardzo zależy nam na tym, aby pyszna kawa była codziennie pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *