Przejdź do treści

Strzelanie to frajda!

  • przez

Wielu z nas postrzega strzelectwo, jako sport tylko dla wybranych np. mundurowych czy myśliwych albo wręcz swego rodzaju zagrożenie. Tymczasem treningi na strzelnicy przynoszą mnóstwo korzyści, również zdrowotnych. Przekonajmy się, że strach ma wielkie oczy i udajmy się na profesjonalną strzelnicę Cracow Shooting Academy, aby spróbować swoich sił w używaniu broni palnej. Krakowska strzelnica to idealne miejsce, by przeżyć swój pierwszy raz z bronią palną. Doceniają ją zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i obcokrajowcy. Firing range Krakow wyrasta na jedną z najbardziej poszukiwanych atrakcji Krakowa.

Emocje, adrenalina, koncentracja

Celne strzelanie wymaga od nas ogromnej koncentracji. Na strzelnicy trzeba się mocno skupić na wykonywanym zadaniu. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie osiągnąć dobrych wyników. Aby osiągnąć stan najwyższego skupienia, należy się wyciszyć, co w dzisiejszym zabieganym świecie przychodzi nam z trudem. Otacza nas przecież tyle bodźców. Oddziałuje na nas wiele problemów i stresów dnia codziennego. Moment, w którym możemy zapomnieć o wszystkich kłopotach i skoncentrować się na czymś innym jest niezwykle cenny. To właśnie daje nam strzelnica. Przede wszystkim ucieczkę od stresów.

Jednak, mimo tego pozornego spokoju, strzelectwo jest dyscypliną, która wiąże się ze sporymi emocjami. Chwila, w której bierzemy do ręki broń palną daje nam większą pewność siebie. Wystrzały powodują wyższy poziom adrenaliny. Z kolei celne strzały przynoszą ogromną radość i satysfakcję. Oczywiście, możemy czuć frustracje, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli i okazuje się, że nie od razu zostaniemy królem strzelców. Ale każdą porażkę można przekuć w sukces. Na strzelnicy liczy się regularny trening oraz ciągła praca nad swoimi umiejętnościami, a zarazem praca nad sobą. Dlatego strzelectwo to sport, który rozwija. Frajda ze strzelania może być ogromna. Zatem, nie wahajmy się i odwiedźmy strzelnicę! Instruktorzy pokierują naszymi pierwszymi krokami i zadbają o nasze bezpieczeństwo. Bo strzelanie może być bezpieczne. Wystarczy przestrzeganie kilku podstawowych zasad.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/en/shooting_range

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *