Przejdź do treści

Oferta Loungetime – eventowe meble na wynajem

  • przez

Klienci, poszukujący mebli do wynajęcia, powinni zastanowić się nad odwiedzeniem strony internetowej firmy Loungetime (loungetime.pl). Marka ta, od długiego czasu, oferuje nie tylko bogaty wachlarz możliwości w dziedzinie wyboru elementów wyposażenia, ale również słynie z pozytywnych opinii – Loungetime może pochwalić się rzeszą aż 550 zadowolonych klientów. Do dyspozycji zainteresowanych klientów, jest aż 2500 rozmaitych elementów: mebli, akcesoriów, utrzymanych w różnych stylizacjach, by każdy znalazł coś dla siebie. Eksperci, tworzący zespół Loungetime, proponują nie tylko miłą i szybką obsługę przy realizacji zamówień, ale także służą fachowym doradztwem, gdyby klienci nie byli przekonani do swojej koncepcji wystroju nieruchomości lub przyjęcia.

Firma oferuje wynajem stolików i stołów, puf, sof, barów, krzeseł oraz innych akcesoriów. Staramy się tworzyć zestawy meblowe, by klienci wybierający daną konwencję wystroju, nie musieli sięgać po pojedyncze elementu, ale mogli skorzystać od razu z gotowych rozwiązań. Doskonałym przykładem takiej oferty jest linia Eco Style, która cieszy się niezwykłą popularnością od paru lat. Większość elementów tej kolekcji, wykonano z palet lub podobnych materiałów. Prostotą i minimalizmem, meble te, nawiązują do stylu loft. Dedykowane są przede wszystkim do przestrzeni plenerowych i ogrodów, jednakże niektórzy klienci decydują także o wystroju wnętrza właśnie w takim stylu, zwłaszcza gdy zorganizowane ma zostać przyjęcie lub uroczystość, nawiązująca do bliskości z naturą – nasi rodacy sięgają więc po meble Eco Style chociażby przy urządzaniu wesel boho. Meble te, pomimo wspomnianych wyżej prostych konstrukcji, wyposażono także w eleganckie elementy, jak skórzane obicia puf i sof. Dzięki temu, zachowują atrakcyjny, niepowtarzalny design.

W naszej ofercie, znajdują się także meble, które sprawią, że klienci poczują się w przestrzeni biurowej, jak w domowym zaciszu. Doskonałym tego przykładem jest wygodny i miękki fotel Uszak, wyróżniający się pięknym i wytwornym obiciem w kolorze czerwieni. Model ten wyraźnie nawiązuje do stylu vintage, kojarzącego się z aranżacją wnętrz mieszkań okresu PRL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *