Przejdź do treści

Co założyć na strzelnicę Cracow Shooting Academy?

  • przez

Pytanie, co założyć na strzelnicę, może wydawać się nieco zabawne dla osób, które mają doświadczenie z tego typu miejscami. Jednak dla tych, którzy udają się na strzelnicę po raz pierwszy może to być nie lada problem. W Cracow Shooting Academy z pewnością nikt nie będzie za nami chodził i sprawdzał, czy jesteśmy ubrani zgodnie z obowiązującym dress codem. Chodzi jednak o naszą wygodę oraz bezpieczeństwo. Na strzelnicę warto się odpowiednio ubrać. Oczywiście, spotkamy tu osoby w szortach oraz panie w wysokich obcasach, podobnie, jak na szlakach górskich wędrowców w japonkach i topach na ramiączkach. Jeżeli planujemy regularne treningi, na pewno warto pomyśleć o specjalnym stroju wyłącznie na strzelnicę. Podejdźmy do sprawy z głową i odpowiedzialnie.

Koszulka

Jej wybór zależy od tego, czy wolimy krótkie, czy długie rękawy. Niektórzy wolą krótkie rękawy, bo trening na strzelnicy powoduje często przegrzanie ciała i pocenie. Jednak wiele osób poleca długie rękawy, które chronią przed otarciami czy poparzeniami. Niezależnie od tego, czy wybierzemy krótki czy długi rękaw, zdecydujmy się na koszulkę, która zakrywa obszar dekoltu. Dekolt w szpic na strzelnicę nie jest najlepszym pomysłem. Krój nie powinien ograniczać w żaden sposób naszych ruchów.

Spodnie

Tu również wiele zależy od osobistych preferencji. Jedni wybiorą spodnie dresowe, inni dżinsy. Spodnie powinny być przede wszystkim wygodne, aby zagwarantować nam swobodę. Wybierzmy spodnie, w których będzie nam łatwo się poruszać, niezależnie od tego, czy będziemy chcieli strzelać z pozycji siedzącej, stojącej lub leżącej.

Obuwie

Odpowiednie buty na strzelnicy to jedna z kluczowych kwestii. Zdecydujmy się raczej na obuwie zakryte. Chcemy przecież chronić nasze stopy. Bardzo ważna jest również wygoda. Wybierzmy buty, w których czujemy się komfortowo, aby w trakcie treningu nie myśleć o tym, jak jest nam niewygodnie.

Jeśli planujemy po raz pierwszy wizytę na strzelnicy Cracow Shooting Academy, poświęćmy chwilę, aby sprawdzić zasady obowiązujące w tym miejscu na stronie internetowej https://www.shootingcracow.com/en/ lub zadzwońmy i rozwiejmy wszelkie wątpliwości dotyczące stroju. Niektóre strzelnice mają własne zasady odnośnie ubioru. Warto sprawdzić wszystko przed wizytą.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *