Projekty

devPytania

devPytania to darmowy serwis typu Q&A (pytania i odpowiedzi) dla programistów. Darmowy dla pytających, darmowy dla odpowiadających, darmowy dla czytelników, darmowy dla botów indeksujących, stworzony przy użyciu starego poczciwego HTMLa, bez trików SEO w stylu google-cloaking, bez sprzedawców, bez wyskakujących okienek ukrywających odpowiedź i żądających 30 zł za dostęp. Możesz zarejestrować się u nas, zbierać punkty reputacji w celu odblokowywania zaawansowanych funkcjonalności serwisu bądź zdobycia efektownej plakietki do umieszczenia na swojej stronie. Wszystko za darmo. I szybko. Bardzo szybko.

InstaFetch

InstaFetch pozwala Ci zapisywać strony WWW na Twoim urządzeniu w celu przeglądania ich w trybie offline.

Integruje się z Instapaper.com - najlepszym serwisem internetowym do zapisywania linków do artykułów, które chcesz przeczytać później.

Dlaczego aplikacja InstaFetch jest świetna? Dzięki niej możesz:

  • zapisywać artykuły w serwisie Instapaper bezpośrednio ze swojego urządzenia z systemem Android,
  • synchronizować linki ze swojego konta Instapaper i pobierać całe artykuły internetowe, które chcesz przeczytać później,
  • doświadczyć najlepszego możliwego sposobu czytania na urządzeniu z Androidem dzięki niesamowitemu systemowi NReadability do ekstrakcji treści,
  • słuchać swoich artykułów dzięki technologii Text-to-Speech,
  • zapisywać artykuły w serwisie Evernote.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę domową aplikacji InstaFetch:

metaFoto

Banalnie prosta edycja i retusz zdjęć. Skorzystaj z metaFoto, zanim wrzucisz swoje zdjęcia do innych miejsc w Sieci. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć będziesz w stanie poprawić jakość i wygląd swoich zdjęć, a następnie przesłać je do innych serwisów, takich jak nasza-klasa, photoblog i innych.

ImmDoc.NET

ImmDoc.NET to konsolowe narzędzie do generowania dokumentacji HTML na podstawie assembly .NET i plików XML generowanych przez kompilator C#/VB.NET.

Zablysnij

Serwis internetowy dla ludzi kreatywnych, artystów, mających coś do pokazania światu.

RSS: NaGadu.info

NaGadu.info to usługa pozwalająca monitorować zmiany na stronach internetowych. Wystarczy, że podasz listę stron, a będziesz dostawać powiadomienia o każdej nowości — wprost na swoim Gadu-Gadu. Najszybciej jak to możliwe.