Partnerzy

Telerik

Telerik jest wiodącym sprzedawcą kontrolek i komponentów dla ASP.NET AJAX, ASP.NET MVC, Silverlight, WinForms i WPF, jak również narzędzi .NET Reporting, .NET ORM, .NET CMS, TFS, Code Analysis oraz Web Application Testing Tools. Korzystając ze swojego doświadczenia w projektowaniu interfejsów użytkownika oraz w korzystaniu z technologii Microsoft, Telerik pomaga swoim klientom tworzyć aplikacje z niespotykaną dotąd interaktywnością, bogactwem i wydajnością. Produkty Telerika, tworzone z pasją, każdego dnia zwiększają produktywność programistów z całego świata i pomagają im dostarczać niezawodne aplikacje na czas i w ustalonym budżecie.

develway

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Software Developer's Journal

Portal dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco informowani o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie IT i nie chcą, żeby jakiekolwiek istotne wydarzenia umknęły ich uwadze. Prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania, jak i starsze, sprawdzone technologie. Rozumiemy, że kluczowym pytaniem jest "jak", dlatego wszystkie kwestie teoretyczne są ukazane za pomocą jasnych, praktycznych przykładów i kompletnych projektów.