Płatności

Elektroniczne płatności w sklepach Komputronika

Grudzień 2 2016

Trzeba przyznać, że Komputronik rozpoczął sprzedaż kuponów paysafecard, które umożliwiają płacenie w Internecie bez kart kredytowych i przelewów. Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący elektronicznych płatności w sklepach Komputronika. Przeczytaj go koniecznie!

Zacznijmy od tego, że istnieją tzw. kupony paysafecard, które można nabyć w sklepach Komputronika, płacąc gotówką albo kartą. Wygląda to w ten sposób, że na wydruku znajduje się 16-cyfrowy kod PIN, umożliwiający zakupy w Internecie. Musisz wiedzieć, że według dostawcy taka forma płatności jest honorowana przez ponad 3,5 tysięcy serwisów internetowych (m.in. z grami online).
Ponadto warto wspomnieć także o tym, że paysafecard i my paysafecard umożliwiają korzystanie z gier, portali społecznościowych oraz licznych innych produktów oferowanych przez różnych dostawców usług internetowych.

Przede wszystkim jednak dzięki paysafecard płatność jest realizowana bezpośrednio i natychmiastowo. Co ciekawe dzięki temu mamy dostęp także do gier, bez względu na to, czy chodzi o gry MMO, gry rekreacyjne czy też zręcznościowe – paysafecard zawsze gwarantuje bezpieczeństwo podczas realizowania błyskawicznych płatności w najlepszych grach.

Można korzystać także z oszczędności w ramach rozmów telefonicznych i korzystania z usług internetowych typu VoIP (Voice over IP) oraz komunikatorów. Przede wszystkim za rozmowy i wiadomości można w prosty i bezpieczny sposób płacić za pomocą paysafecard.

Jakby tego było mało to umożliwia to także zapisywanie zdjęć, filmów i muzyki w internetowych nośnikach pamięci, korzystanie z różnorodnych ofert dostawców usług hostingowych i serwerów internetowych oraz rezerwacje wycieczek na internetowych platformach podróży – paysafecard to bezpieczny środek płatniczy, umożliwiający korzystanie z wielu usług internetowych.

​Jeżeli chodzi o usługodawców internetowych płatności w sklepie Komputronik.pl to mamy do wyboru płatność: gotówką przy odbiorze własnym w centrali firmy lub w salonach, przelew-przedpłata, polegające na tym, że zamówienie zostanie zrealizowane, gdy pieniądze znajdą się na koncie bankowym firmy Komputronik S.A. i zostaną zaksięgowane (nie wymagane jest przesłania potwierdzenia wpłaty na konto); przelew powinno dokonywać się po otrzymaniu odpowiedniej informacji od handlowca obsługującego zamówienie, za pobraniem - w wypadku wysyłki spedycją należy zapłacić za towar w momencie odbioru przesyłki, usługa dotyczy tylko zamówień do kwoty 6500 złotych brutto.

Udostępnij