Zapraszamy na konferencję ABB Dev Day

Serdecznie chcielibyśmy zaprosić Was do uczestnictwa w wydarzeniu, którego koordynatorami są Rafał Legiędź (rafek) oraz Michał Śliwoń (mXs), a której organizatorem a zarazem głównym sponsorem jest firma ABB Sp. z o.o. ABB Dev Day jest pierwszą tego typu imprezą organizowaną przez firmę ABB i miejmy nadzieję, że nie ostatnią.

Głównym założeniem przy organizacji tego wydarzenia było zebranie w jednym miejscu pasjonatów z naszej branży, aby ci mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami. Dodatkowo myślimy, iż udało nam się zaprosić naprawdę ciekawe osobistości z naszej społeczności: Rob Ashton, Tiberiu Covaci, Szymon Pobiega, Michał Brzozowski, czy Paweł Brodziński.

Więcej informacji o konferencji znajdziecie na stronie oficjalnej ABB Dev Day. W tym miejscu pragniemy jeszcze wspomnieć, że ilość miejsc jest ograniczona do 200, więc jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, to zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.

5 komentarze:

Pan Kuba pisze...

Spoko, ale coś mi się wydaje, że ten blog już umarł. Dlaczego nie umieszczono tu nekrologu? Gdzie epitafium?

rafek pisze...

Faktycznie, jest tutaj mniej publikacji niż chociażby w poprzednim roku. Jest to spowodowane tym, że nie wszyscy tłumacze mają teraz tyle czasu co kiedyś. Nadal jesteśmy otwarci na propozycje tłumaczeń spoza grona aktualnych tłumaczy. :)

mXs pisze...

Nie przesadzałbym z tym epitafium :D

Marek Stój pisze...

No właśnie rafek, potłumaczyłbyś coś Atwooda a nie ślęczysz nad licznikiem rejestracji na ABB Dev Day ;P

rafek pisze...

@Marek: o_O

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails