Ayende Rahien w Polsce? To możliwe!

Ayende Rahien

Jakiś czas temu jeden z naszych kolegów (Waldemar Walo), skontaktował się z Ayende Rahien w sprawie możliwości zorganizowania szkolenia dla polskich developerów. Jego namowy okazały się skuteczne — Ayende opublikował wczoraj na swoim blogu krótką notkę, z której wynika, że poważnie rozważa przyjazd do Polski, jeśli tylko będzie wystarczające zainteresowanie z naszej strony.

Ayende Rahien to jeden z najbardziej znanych i aktywnych członków społeczności developerów .NET. Jest autorem popularnego frameworka Rhino Mocks; udziela się również w wielu projektach open-source, jak na przykład NHibernate czy Castle.

Osobiście uważamy, że od Ayende można się wiele nauczyć i to nie tylko o technicznych sprawach, ale również na temat dobrych praktyk z zakresu inżynierii oprogramowania. Tak więc jeśli Ayende podejmie tę jedyną słuszną decyzję odnośnie przyjazdu do Polski, zespół devMedia.pl na pewno będzie starał się na tym szkoleniu pojawić :) Was również zachęcamy do zainteresowania się tym tematem i wyrażenia swojej opinii w komentarzach pod wspomnianą wcześniej notką na blogu Ayende.


Zespół devMedia.pl

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Chyba Twój kolega...

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails