Głosowanie na projekty zgłoszone do konkursu "Daj się poznać" rozpoczęte

Konkurs Daj się poznać - głosowanie

Konkurs "Daj się poznać" ma się powoli ku końcowi. W sierpniu pisaliśmy o podsumowaniu zgłoszeń do konkursu:

Ostatnio (16. sierpnia) upłynął termin zgłoszeń do konkursu i musimy przyznać, że liczba zgłoszonych projektów mocno zaskoczyła zarówno nas, jak i pewnie samego organizatora konkursu — Macieja Aniserowicza. Lista 79 zgłoszonych projektów robi wrażenie — wyłonienie zwycięzcy raczej nie będzie łatwe. [..]

Po czterech miesiącach dotarliśmy do momentu, gdy zostało wyłonionych 17 finałowych projektów. Teraz naszym zadaniem jest wybranie zwycięzcy - to Wy, drodzy czytelnicy, decydujecie o ostatecznym wyniku. W tym celu został przygotowany specjalny system do zbierania głosów, którego działanie opisał dokładnie Maciej we wpisie na swoim blogu:

Zasady głosowania są bardzo proste:

  1. w przeciągu kolejnych 7 dni wejdź na stronę http://dajsiepoznac.devmedia.pl/ (w razie niesłabnącego zainteresowania termin ten może ulec nieznacznemu wydłużeniu)
  2. kliknij link "Głosowanie - Etap II"
  3. z trzech list wybierz projekty, które Twoim zdaniem zasługują na największe wyróżnienie
  4. do rozdania masz 6 punków: 3 za pierwsze miejsce, 2 za drugie i 1 za trzecie
  5. obsadzenie dwóch pierwszych miejsc jest obowiązkowe; trzecie miejsce można zostawić puste
  6. pod każdą z pozycji należy podać link do najbardziej wartościowego wg Ciebie posta z bloga, na który oddajesz głos (pokaż za co cenisz dany projekt!)
  7. na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym głos - odbierz maila i kliknij (jeśli wiadomość nie dojdzie w ciągu kilku godzin - sprawdź SPAM, jeśli i tam jej nie ma - zgłoś się do mnie)
  8. każdy może zagłosować tylko raz

Zatem nie zostaje nam nic innego, jak oddać nasze głosy i pomóc wyłonić najbardziej wartościowe projekty. Natomiast autorom finałowych projektów życzymy powodzenia!


Zespół devMedia.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails