Daj się poznać - podsumowanie zgłoszeń

msdn ultimate

Całkiem niedawno wspominaliśmy na devBlogach o ogłoszeniu konkursu "Daj się poznać". Przypomnijmy, że celem konkursu jest zmotywowanie społeczności polskich programistów do pracy nad własnymi projektami z otwartym kodem źródłowym i opisywania postępów tychże prac na swoich blogach. Ta idea bardzo nam się spodobała, więc z zainteresowaniem śledzimy przebieg konkursu.

Ostatnio (16. sierpnia) upłynął termin zgłoszeń do konkursu i musimy przyznać, że liczba zgłoszonych projektów mocno zaskoczyła zarówno nas, jak i pewnie samego organizatora konkursu — Macieja Aniserowicza. Lista 79 zgłoszonych projektów robi wrażenie — wyłonienie zwycięzcy raczej nie będzie łatwe. Na szczęście Maciej się postarał — i w tym miejscu chcielibyśmy mu pogratulować — postarał się o imponującą liczbę sponsorów, którzy ufundowali cenne nagrody. Do wygrania są między innymi: 3 x subskrypcja MSDN Ultimate, roczna subskrypcja TekPub i ReSharper (nieodzowny plugin do Visual Studio dla programistów .NET chcących zwiększyć swą produktywność).

Pozostaje nam życzyć uczestnikom powodzenia i wytrwałości w rozwijaniu i opisywaniu swoich projektów. Naszych czytelników zachęcamy do zapoznania się ze zgłoszonymi projektami — być może znajdziecie tam coś przydatnego dla siebie albo jakieś projekty zainteresują Was na tyle, że zechcecie się przyłączyć do ich autorów w roli developerów. Wiemy przecież, jak istotne w zawodzie programisty jest ostrzenie piły a samo czytanie cudzego kodu również może być kształcące.

Odnośniki związane z konkursem "Daj się poznać":


Zespół devMedia.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails