Wdrażaj wcześnie i często

Kolejne tłumaczenie w serwisie 97rzeczy:

  • Wdrażaj wcześnie i często (autor: Steve Berczuk)
    "Testowanie procesu wdrożenia i instalacji często odkładane jest na sam koniec realizacji projektu. Przy niektórych projektach pisanie narzędzi instalacyjnych delegowane jest do inżyniera zajmującego się wdrożeniami, który podchodzi do tego zadania jak do "zła koniecznego". ..."

I jeszcze takie pytanie do Was — czy chcecie, żebyśmy informowali tutaj o nowych artykułach z serwisu 97rzeczy?

Życzymy przyjemnej lektury!
Zespół devMedia.pl

5 komentarze:

szmergiell pisze...

Zapewne teraz cała para poszła w tłumaczenie 97rzeczy, i pewnie devBlogi pozostaną pustawe, ale nie chciałbym łączenia tych dwóch rzeczy.
Można sobie podpiąć RSS z 97rzeczy, wtedy każdy nowy wpis ląduje od razu w czytniku. W przypadku korzystania z obu serwisów, wpisy się dublują, co wprowadza niepotrzebny chaos.

Anonimowy pisze...

Zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią.

Paweł Mikołajczuk pisze...

DevBlogi to nie 97rzeczy, nie mieszajcie tego

Konradzik pisze...

Zagłosowałem 'obojętne', ale po zastanowieniu zmieniłem na 'nie'.

Otóż, i tak bym czytał devibloga i 97rzeczy, niezależnie czy miał bym je na dwóch czy na jednym kanale RSS. Jednak powiedzcie mi (tak jak to zauważył szmergiell), po co u licha jest TA strona? Tylko po to żeby nic nie wnieść i przekierować na 97rzeczy?

Immortal pisze...

Rozumiemy Wasze wątpliwości, czy jest sens umieszczać tutaj treści z 97rzeczy; sami się nad tym zastnawialiśmy (i nadal zastanawiamy), stąd ta ankieta, która jednak pokazała, że większość chciałaby widzieć tutaj informacje o nowościach z serwisu 97rzeczy. Tak więc na razie zostawiamy.

Jeśli udałoby nam się pozyskać nowe osoby chętne do przygotowywana tłumaczeń na devBlogach - wówczas można by pomyśleć o zmianach.

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails