Podziękowania dla społeczności devBlogów i devPytań

Serwis devPytania rozpoczął swoją działalność razem z początkiem nowego roku. Zamysłem serwisu było i jest stworzenie miejsca, w którym polscy programiści mogliby pomagać sobie nawzajem w efektywny i sprawdzony sposób. Niemniej jednak rdzeniem tego przedsięwzięcia nie jest platforma.

devPytania to Wy.

Programiści, którzy decydują się na uczestniczenie w społeczności devPytania są tym, co sprawia, że to przedsięwzięcie ma sens. To dzięki Wam społeczność programistów jest najlepszym źródłem do nauki i rozwoju. To Wy jesteście przyczyną tego, iż niektórzy dziękują za to, że takie miejsce powstało. I nie można tej zasługi przypisywać nam. Ona należy do Was.

Pozostaje nam zachęcać Was nadal do tworzenia tych społeczności. Do tej zachęty chcielibyśmy dołożyć coś bardziej materialnego. Z różnych powodów nie zdecydowaliśmy się na żaden konkurs. Niemniej jednak dysponujemy pewnymi nagrodami i właśnie teraz chcielibyśmy je rozdać. Postanowiliśmy zatem nagrodzić trzech najbardziej aktywnych użytkowników serwisu devPytania (według stanu reputacji na dzień 6 marca 2010). Nagrody zostały ufundowane przez firmę Telerik i są to pakiety kontrolek:

telerik silverlight telerik asp.net ajax

A otrzymują je:

Seredyński plakietka Marcin Seredyński (http://fabrikum9.com)
pakiet kontrolek Telerik RadControls for Silverlight
Łukasik plakietka Paweł Łukasik (http://pawlos.blogspot.com)
pakiet kontrolek Telerik RadControls for Silverlight
Gil plakietka Dariusz Gil (http://dario-g.com/)
pakiet kontrolek Telerik RadControls for ASP.NET AJAX

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do dalszego, aktywnego uczestnictwa w życiu serwisów devPytania.pl oraz devBlogi.pl.

Zespół devBlogi.

12 komentarze:

Rasgan pisze...

Nic tylko pogratulować :)

nilphilus pisze...

Coś mało tych gratulacji ;-)
Kolegą gratuluje, jakbym miał siłę na przerabianie dwóch portali to może też bym miał kontrolki :-)

Tomasz Kowalczyk pisze...

KolegOM ;] Ale gratulacje swoją drogą wysyłam. ;]

nilphilus pisze...

Jakoś uparcie nie mogę sobie wbić do tego głupiego łba, tego 'OM'... Wybaczcie, wybaczcie. Oczywiście - koleg*OM* gratuluję :-)

Tomasz Kowalczyk pisze...

nie masz głupiego łba, spokojnie, po prostu pewne rzeczy trzeba sobie wbić na stałe. ja jak byłem "mały" czytałem masę książek przez co moja ortografia stoi na przyzwoitym poziomie.

Anonimowy pisze...

uff kolejny kiepski wpis :( co sie dzieje z Wami?

nilphilus pisze...

@Tomasz: Oj, wyolbrzymiałem sobie ;-)

Anonimowy pisze...

Przez takie nagradzanie serwis straci sens. Będzie wojna tylko o reputacje. Pytania i odpowiedzi nie będą miały sensu. Ludzie będą zakładać sobie kilka kont aby nabijać sobie reputacje. Już znam kilka przypadków gdzie jedna osoba ma 2 konta i nabija sobie punkty reputacji.

Anonimowy pisze...

pingwinek i matthew na devpytania.pl to jedna osoba która nabija sobie reputację.

serwis już upada, szkoda...

rafek pisze...

@dwaj powyżej: macie rację. Konkursy na takich serwisach powodują nieuczciwą walkę przez co między innymi powstaje bałagan. Dlatego też, tak jak napisałem we wpisie - NIE zdecydowaliśmy się na żaden konkurs, bo zdajemy sobie sprawę do czego może on doprowadzić. Niemniej jednak staramy się pozyskiwać sponsorów, którzy fundowaliby "różne rzeczy", które chcielibyśmy rozdawać społeczności. I pierwsze nagrody rozdaliśmy w ten sposób - bez konkursu - trzy wg. jasnych zasad wybrane osoby. Na pewno nie będziemy rozdawać wszystkich gadżetów/nagród/licencji/etc osobom o najwyższej reputacji - będziemy starali się wymyślać alternatywne sposoby. Wszystko w swoim czasie. :)

P.S. A pingwinek i matthew - faktycznie - sprawdziłem, to jest jedna i ta sama osoba. Dziękuję za spostrzegawczość.

matekm pisze...

Gratulacje dla wszystkich trzech laureatów:) Chyba nikt nie wątpi, że są liderami tabeli reputacji ze względu na pomoc jaką udzielili ludziom a nie "nabijanie" sobie reputacji.

Co do matthewa - zawsze znajdzie się jakaś czarna owca. Jakość pytań i odpowiedzi na devpytania i tak jest dużo lepsza niż konkurencyjnym serwisie.

dario-g pisze...

Dzięki wielkie za uznanie. :) Polecam się na przyszłość.

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails