develway.pl naszym partnerem

develway W ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z develway.pl - wykopopodobnym serwisem dla pasjonatów IT. Kibicujemy im mocno, ponieważ uważamy, że tego typu serwis w Polsce może być przydatny, jeśli tylko uda się zgromadzić wystarczająco dużą społeczność. Zachęcamy więc do zaglądnięcia na develway i aktywnego udzielania się w tamtejszej społeczności. Od teraz pod każdym postem na devBlogach znajduje się przycisk, który umożliwia szybkie dodawanie danego wpisu do serwisu develway.

Oto co twórcy serwisu develway piszą o sobie:

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Skupiamy się tu przede wszystkim na przekazywaniu ciekawych informacji dla programistów, administratorów sieci i wszelkiej maści innych osób, które na co dzień stykają się z nowoczesnymi technologiami.

Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT. Develway.pl to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana i oceniana właśnie przez nich. Dziel się, odkrywaj i oceniaj informacje, które uznajesz za interesujące! To Ty decydujesz, co jest ważne, a co nie.

Przy okazji chcieliśmy poinformować Was, że jesteśmy w trakcie rozmów z różnymi firmami — potencjalnymi sponsorami — więc może niedługo pojawi się jakiś konkursik z nagrodami :> Aktualną listę firm/serwisów, z którymi współpracujemy, możecie obejrzeć na podstronie Partnerzy. Dodaliśmy również podstronę Projekty, gdzie możecie zapoznać się z naszą "twórczością developerską".

Pozdrawiamy Was gorąco, a serwis develway witamy wśród naszych partnerów!

Zespół devBlogi

1 komentarze:

Karol pisze...

Również jest nam miło powitać Was wśród naszych partnerów i mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna :)

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails